Facebook Instagram

Pludmales volejbola sacensības 2021.gada sezonā

Pirmās sacensības šā gada pludmales volejbola sezonā notiks 1. jūlijā, kad norisināsies “KS čempionāts” – sacensību maratons 4 posmos, piedāvājot iespēju ikvienam volejbola entuziastam pavadīt vasaras darbdienu vakarus brīvā un azartiskā gaisotnē. Dalība “KS čempionāts” ir iespēja spēlētājiem pārbaudīt savas prasmes, kā arī spēlēt kopā ar dažādiem pāriniekiem. Turnīru paredzētie laiki – 1. posms 1. jūlijā, 2. posms 15. jūlijā, 3. posms 29. jūlijā un 4. posms – 12. augustā.

Oficiāli pludmales volejbola sezona tiks atklāta ar vienu no lielākajām pludmales volejbola sacensībām Latvijā – “Sigulda Open’21” sezonas atklāšana. Kā ierasts, sacensības notiks gan sieviešu, gan vīriešu komandās. Pasākumu laikā norisināsies arī dažādas aktivitātes, konkursi un citi notikumi. Sezonas atklāšanas pasākums notiks 10. jūlijā Siguldas pludmalē.

Savukārt sezonas izskaņā, 21. augustā, paredzēts “Sigulda Open’21” sezonas noslēguma pasākums, kas tiks papildināts ar senioru komandu līdzdalību. Pasākumu laikā tiks noskaidroti pludmales volejbola sezonas labākie spēlētāji, kuri iegūs 2021. gada sezonas atbalstītāju sagatavotos pārsteigumus.

Mūs atbalsta